Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy sklepy internetowe oraz odbiorców ze sklepów stacjonarnych. Zapewniamy wsparcie, produkty najwyższej jakości, atrakcyjne zniżki, oraz materiały reklamowe (nieodpłatne roll-up'y, ramki reklamowe, ulotki itp. prosimy pytać o szczegóły oferty), które pomogą rozreklamować asortyment pochodzący od nas.

Naszym partnerom oferujemy dostęp do cen hurtowych - w tym celu prosimy o rejestrację konta w naszym sklepie oraz o informacje, jak tylko założycie sobie konto. Wówczas przypiszemy je do grupy hurtowników, dzięki czemu będzie możliwy dostęp do obniżonych cen. Przez sklep można także składać zamówienia.

Naszych Partnerów traktujemy równo, dlatego mając na uwadze Wasze korzyści finansowe ceny hurtowe obowiązują w zamówieniach już od 1 sztuki przy stałej współpracy.

Wychodząc Państwu na przeciw oferujemy także możliwość wysyłki zakupionych produktów prosto do Waszego klienta - nie dokładamy wówczas żadnych naszych ulotek, wizytówek czy innych reklam. Możemy natomiast włożyć do paczki Wasze materiały (ulotki lub nawet fakturę). Koszt wysyłki paczki niezależnie od wagi wynosi 16zł brutto.

Udostępniamy także na życzenie zdjęcia produktów. Zachęcamy do stworzenia własnych opisów produktów - a nie ich kopiowania z naszej strony (kopiowanie jest zabronione!). Można się oczywiście posiłkować naszymi opisami, jednak kopiowanie może mieć bardzo negatywne skutki dla obu stron, ponieważ google uzna to jako "duplicat content" za co strona może być usunięta z wyników wyszukiwania.

W razie pytań prosimy pisać na adres biuro@feltandcolor.pl

Dla sklepów stacjonarnych

Sklepom stacjonarnym oferującym nasze produkty oferujemy umieszczenie na mapie na naszej stronie oraz odsyłanie klientów, którzy telefonują z zapytaniem o możliwość obejrzenia naszych produktów w ich okolicy.