Przedsprzedaż - czyli -20% na wszystko!

Posted By: Dawid Szczepaniec In: O sklepie On: Comment: 0 Hit: 1238

Z czym się je "-20% na wszystko w przedsprzedaży"? Czyli rozwinięcie w krótkich słowach, żeby wszystko było jasne dla wszystkich.

Kochani,

startujemy z naszą nową, wypasioną marką Felt & Color (mamy nadzieję, że uwielbiacie nas na facebooku i instagramie?!) nie wiemy jeszcze jakie produkty będą cieszyły się większą popularnością od pozostałych, dlatego na tą chwilę na magazynie posiadamy 1-2 sztuki każdego produktu w każdej wersji kolorystycznej.

Zatem jeśli kupisz produkt jako jeden z pierwszych klientów, który wybrał np. torebkę FC-02 w kolorze zielonym, to wysyłamy ją do Ciebie natychmiast, jednak jeśli ktoś Cię uprzedzi, to będzie trzeba poczekać około 1-2 tygodnie, aż zbierzemy więcej zamówień z przedsprzedaży i doszyjemy kolejne produkty.

Dlatego na wszystkie produkty dajemy 20% rabatu (kod rabatowy na naszym facebooku), żeby wynagrodzić Ci ewentualne oczekiwanie na dostawę.

Staramy się, aby nasze produkty były bardzo tanie i jednocześnie spełniały Twoje wysokie wymagania jakości, żebyś mogła/mógł kupić więcej niż jeden produkt, dlatego musimy produkować je "masowo" a nie pojedynczo.

Dziękujemy Ci za wyrozumiałość i zachęcamy do bardzo udanych zakupów!

Komentarze

ZOstaw swój komentarz